Mladší dorostenci v dohrávce z podzimu zdolali dosud neporažené Metylovice

• Vydáno: 01.04.2024
  • Rubrika: Mladší dorost
20240331_sm_metylovice_ml_dorost

V neděli 31. března 2024 se do svého zápasového tempa po pauze dostali také mladší dorostenci, kteří na svém hřišti přivítali soupeře z Metylovic. Před startem jarní časti se ovšem okruh soupeřů snížil na číslo 3, jelikož ze soutěže odstoupili týmy z Nýdku a Raškovic.

První poločas nabídl z obou stran matný výkon, v hodně opatrném vývoji zápasu dokázali vedení strhnout na svou stranu prvním gólem hosté z Metylovic, jenž dokázali v 10. minutě propálit Jakuba Hejdu. Mladší dorostenci se z brzké branky rychle oklepali a snažili se vyrovnat. Nakonec se jim to povedlo smolným odrazem jednoho z hráčů hostů, který umístil po teči míč do vlastní branky.

Druhý poločas tak začal za stavu 1:1 ,ovšem Metylovice se znova po brzké brance dostali do vedení. Staroměští ale od té doby zamkli svého soupeře na jejich půli a v 60. minutě odstartovali gólové hody, když se z dvou přímých kopů dokázal prosadit kapitán Petr Stalmach. Mladší dorostenci si tak během dvou minut vzali vedení do svých rukou, které pojistil ke konci zápasu dvěma brankami Lukáš Sobek. Domácí tak porazili dosud neporažené Metylovice výsledkem 5:2 a připsali si důležité tři body do tabulky.

Další utkání odehrají v neděli 7. dubna 2024 doma proti Mostům u Jablunkova.

První SC Staré Město mladší dorost 5:2 (1:1) SK Metylovice mladší dorost
⚽ Branky: 61., 62. Stalmach Petr, 67., 68. Sobek Lukáš, 39. Janůlek David – 16., 44. Janečka Vilém