Mladší dorostenci vyhráli v Horních Bludovicích 8:1

• Vydáno: 15.04.2024
  • Rubrika: Mladší dorost
20240413_bludovice_sm_ml_dorost

Mladší dorostenci v sobotu 13. dubna 2024 vyjeli na hřiště Horních Bludovic, kde chtěli potvrdit svou roli favorita a připsat si další výhru v jarní části. Svého soupeře rozebrali poměrem 8:1 a znovu dorovnali bodově na prvním místě Metylovice.

Mladší dorostenci si ze začátku zápasu vytvořili obrovský tlak a hned v 7. minutě po gólu Honzy Hejdy se ujali vedení, to se jim však nepodařilo dlouho udržet a hned v 13. minutě inkasovali na 1:1. Svou bojovností ovšem znova otočili vývoj zápasu na svou stranu, když během čtrnácti minut vstřelili tři důležité branky a po konci prvního poločasu si tak odnesli do kabin vedení 4:1.

Druhý poločas už bylo prakticky o výsledku zápasu rozhodnuto, domácí hráči přestali být tolik aktivní na míči a hosté uzamkli svého soupeře na jeho vlastní polovině a přidávali už jen další góly. Nejprve se na začátku druhé půle dokázal prosadit Jonáš Biolek, o dvě minuty později přidal svůj gól i Marek Žiga a ke konci zápasu se zapsali mezi úspěšné střelce i Petr Stalmach a Pavel Adamec.

Horní Bludovice mladší dorost 1:8 (1:4) První SC Staré Město mladší dorost
⚽ Branky: 13. Kochan Lukáš – 7., 33. Hejda Jan, 19., 30. Rýpar Jakub, 48. Biolek Jonáš, 50. Žiga Marek, 63. Stalmach Petr, 73 Adamec Pavel