Áčko se protrápilo zápasem s Petrovicemi, i tak ale potvrdilo svou neporazitelnost

  • Vydáno: 25.10.2023
  • Rubrika: Muži

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

„Zápas se nám vůbec nepovedl. Celý týden se v kabině bavíme o tom, že musíme z hlav vytěsnit nějaké podcenění soupeře a ono se to přece jen stane. To je jedna věc. Ta druhá je, že jsme si nebyli schopni poradit se soupeřem, který zalezl před vlastní branku a jen odkopával míče na jednoho vysunutého útočníka. Chyběla nám kvalita prosadit se na třiceti metrech před soupeřovou brankou. Spoustu útoků jsme vedli středem hřiště, kde bylo husto, místo toho, abychom si roztáhli hru, tím roztrhali obranný blok a rychlou kombinací se dostávali do uvolněných prostorů. V poločase jsme udělali trojí střídání, a kdyby to šlo, vystřídali bychom snad celou jedenáctku. Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu jen s tím rozdílem, že se nám podařilo vstřelit branku, která nakonec rozhodla o naší utrápené výhře. Ale i takové zápasy se hrají. V hlavách by se nám spíše mělo honit to, že jsme vyhráli jedenáct soutěžních zápasů v řadě, což dokazuje, že fotbal hrát umíme. Musíme být pokorní a jít tomu na hřišti naproti. Proto teď bude důležité, jak naložíme s informací, kterou nám zápas dal. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. My jsme dnes dostali facku, ale s dobrým koncem v podobě zisku tří bodů.  Koho mi bylo ale nejvíce líto, tak to byli naši fanoušci, kteří přišli opět v nadstandardním počtu a my jsme je dnes neodměnili dobrým fotbalem, ba naopak. Takže vzkaz pro ně od celého týmu je: „Přijďte nás v sobotu podpořit proti Lučině, budeme se vám snažit vynahradit dnešní herní výpadek daleko lepším výkonem“.

První SC Staré Město 1:0 (0:0) Lokomotiva Petrovice
Branky: 65. Fojtík Adam

👥 Svoboda David [K] – Šimek Ondřej, Papaj Daniel, Smilowski Vojtěch, Pavela Libor (🔄 85. Tomančák Filip) – Glembek Přemysl (🔄 85. Střalka Kamil), Kaňok Vítězslav, Fojtík Adam –  Boček Lukáš (🔄 46. Vyvial Patrik), Blažek Jan (🔄 46. Buchlovský Jakub), Vojkovský Ondřej (🔄 46. Forch David)

Rozhodčí: Hrdina Lukáš – Žáček Marek, Vojkovský Michael. Diváků: 364.

Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.
Video ze zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality