Áčko v Bystřici dohnalo dvougólový náskok domácích

• Vydáno: 12.06.2023
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: „V opět hodně kombinované sestavě jsme nastoupili na půdě třetího týmu tabulky s cílem zopakovat výkon z minulého utkání. To se nám však v prvním poločase vůbec nepovedlo, vypadalo to, jako kdyby hráčům došla fyzička. Bylo to ospalé s mnoha chybami v kombinaci, a tak není divu, že to v půli bylo 2:0 pro domácí. Po pauze se náš výkon zlepšil a vstřelená branka Tomášem Baranem ještě více nabudila hráče v touze bodovat. V závěru se nám povedlo střídání, když se po zranění vrátil na hřiště Dan Papaj, který srovnal stav utkání na 2:2. Nakonec jsme mohli odjíždět se třemi body, kdyby střídající dorostenec Adam Zbořil mířil o centimetry níže, trefil však pouze břevno. Doufáme, že v posledním zápase sezóny předvedeme daleko lepší výkon a rozloučíme se s fanoušky výhrou.“
⚔️ 🔴🔵 TJ Bystřice n. O. 2:2 (2:0) První SC Staré Město🟢⚪️
⚽ Branky: 37. Dušík Martin (vl.), 40. Liberda Aleš (pen.) – 57. Baran Tomáš, 83. Papaj Daniel
👥 Sestava : Smolík – Forch, Šimek, Dušík, Pavela – Vyvial, Kaňok, Boček (🔄 80. Zbořil), Vojkovský (🔄 78. Papaj) – Baran, Supik (🔄 46. Žiga)

👥 Střídačka: Svoboda, Iberla, Papaj, Žiga, Bakota, Ježík, Zbořil

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.