Áčko v přípravném zápase nestačilo na Řepiště

  • Vydáno: 19.02.2024
  • Rubrika: Muži
priprava_sm_repiste

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

Muži v minulém týdnu absolvovali soustředění a sehráli další přípravné utkání.

Utkání s divizními Řepišti se odehrálo v rámci sportovního soustředění. Kluci tak zvládli během čtyř dnů porci pěti tréninků plus zápas. Ta únava byla v zápase znatelná, především v úvodu střetnutí. A právě v této části si soupeř, který měl ve svém středu mladé běhavé hráče z Baníku či Frýdku-Místku, vytvořil dvoubrankový náskok. Utkání jsme tedy nakonec prohráli 0:2, ale je to u nás stále o tom maření brankových příležitostí. V tomto se zkrátka nadále trápíme. Vytvořili jsme si dost šancí na to, aby konečný výsledek byl jiný. To je jedna z důležitých činností ne které musíme zapracovat. Co naopak potěšilo bylo to, že i po prostřídání kvalita naší hry nepoklesla. Na klucích bylo patrné, že se s nepříznivým výsledkem nehodlají vůbec smířit. Změna ve skóre nám ale dopřána už nebyla. Ve velmi dobrém světle se během celého soustředění prezentovali i naši dorostenci, pro které to bylo nejspíš vůbec nejnáročnější soustředění v jejich dosavadní krátké kariéře. Kluci však ukázali, že jsou opravdu příslibem do budoucna. Nyní vstupujeme do druhé části zimní přípravy, kdy kádr už trochu zredukujeme a zaměříme se detailněji na herní složku a nedostatky v ní. Chtěl bych také poděkovat vedení našeho klubu, že nám vytváří k přípravě ideální podmínky.

TJ Řepiště – První SC Staré Město 2:0 (2:0)

⚽ Branky: 2. Vojtěšek, 22. Leixner
👥 Smolík Dominik (46. Svoboda David) – Šimek Ondřej (57. Tomančák Filip), Dušík Martin, Smilowski Vojtěch, Papaj Daniel (46. Pavela Libor) – Vyvial Patrik (46. Pastucha Patrik, 71. Vojkovský Ondřej), Fojtík Adam, Kaňok Vítězslav (72. Koloničný Roman – zkouška), Glembek Přemysl, Boček Lukáš (72. Birčák Jakub – zkouška) – Baran Tomáš (46. Kresta Matyáš). Trenér: Hlaváč Radomír.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality