Áčko zvládlo generálku s Ostravicí na novou sezónu

• Vydáno: 11.08.2022
  • Rubrika: Muži

Áčko dokázalo v generálce na novou sezónu porazit tým Ostravice 4:3.

Hodnocení trenéra Jana Žižky: „Utkání jsme výsledkově zvládli, jednalo se o generálku na novou sezónu, i když Ostravice hraje 1. B třídu tak se ukázala ve velmi dobrém světle, kdy nám zejména v prvním poločase celkem zatápěli, tam jsme se, díky absencím některých hráčů, rozhodli zkusit rozestavení na tři obránce. To nám trošku skřípalo a Ostravice toho dokázala využívat, my jsme si s tím trošku lámali hlavu, ale i přesto poločas skončil 2:2. Myslím si, že druhý poločas už jsme měli herní převahu, přidali jsme dvě branky, ke konci zápasu dokázala Ostravice ještě snížit. Ale jak říkám, byl to dobrý zápas před prvním soutěžním utkáním, kdy jsme ještě dali přednost tomu širšímu kádru, protože nám, jak už jsem říkal, chyběli někteří hráči. Teď už vyhlížíme start soutěže a věříme že v prvním domácím zápase sezóny dokážeme vyhrát a tím dělali všem fanouškům Starého Města radost.“

⚔️ 🟢⚪️ První SC Staré Město 4:3 (2:2) TJ Sokol Ostravice ⚪🔵
⚽ Branky: Gros D., Blažek J., Kaulinec L., Mašlonka J.
👥 Sestava : Uher V. – Šimek O., Forch D., Rakovcij M. – Supik D., Blažek J., Sáblík J., Hodula T., Vojkovský O. – Kaulinec L., Gros D.
👥 Střídačka: Bakota F., Bakota J., Hejda J., Kulštejn D., Mašlonka J., Pavela L.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.