Další venkovní vítězství v přípravě, tentokrát jsme porazili Raškovice

• Vydáno: 20.03.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_raskovice_sm_priprava_2122
Další výhra v přípravě, tentokrát jsme porazili Raškovice.
📍 Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Včerejší přátelský zápas s Raškovicemi, hraný na umělé trávě v Vratimově, jsme sice vyhráli poměrem 2:1, ale s předvedenou hrou vůbec nejsem spokojen. Do utkání jsme vstoupili velmi ospale. Nedokázali jsme se vypořádat s napadáním soupeře. Když už jsme chvíli udrželi míč na svých kopačkách, následovala nepřesná přihrávka. Hráči Raškovic tak měli měli míč na svých kopačkách a vytvořili si spoustu šancí, jednu z nich dokázali proměnit. My jen můžeme poděkovat Vojtovi Uhrovi za vychytané šance soupeře, čímž jsme dostali šanci před poločasem srovnat skóre, kdy se přesnou střelou k tyči, po přihrávce Davida Forcha, prosadil Kamil Střalka. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako první. Náš brankář opět předváděl „one man show“, po jednom z mnoha úniků se však dokázal prosadit Libor Pavela, když prostřelil brankáře hostí. Zápas si samozřejmě rozebereme v kabině a doufám, že kluci se ze zápasu poučí a v prvním mistrovském utkání, které nás čeká příští neděli ve Smilovicích, naváží na výkony předvedené s Čeladnou a Krnovem.
⚔️ 🟢⚪️ První SC Staré Město 2:1 (1:1) TJ Sokol Raškovice-Pražmo ⚫️ 🔴
⚽️ Branky SM: Střalka K., Pavela L.
👥 Sestava: Uher V. – Bakota J., Dušík M., Bakota F., Mašlonka J. – Pavela L., Blažek J., Šimek O., Kulštejn D. – Forch D., Hyrník O.
👥 Střídačka:, Bernát M., Slaminka P., Střalka K.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.