Desátá výhra v řadě!

  • Vydáno: 17.10.2023
  • Rubrika: Muži

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

„Dnes jsme si byli vědomi toho, že nás čeká těžký zápas. Těch důvodů bylo více. Dosavadní bilance Starého Města v Albrechticích nebyla v poslední době vůbec lichotivá. Jsme v průběžné tabulce první, navíc bez ztráty bodu, což s přibývajícími koly působí na naše soupeře jako červený hadr na býka. První poločas jsme odehráli podle představ. Soupeře jsme přehrávali a naše hra měla slušné parametry. V čem jsme ale selhávali, to byla koncovka. Na to, kolik jsme si vytvořili šancí, by nemělo svítit o poločase na tabuli skóre 0:0. Druhou půli bych rozdělil na dvě části. Do gólu a po gólu. Do 68. minuty, kdy jsme šli do vedení, jsme pokračovali v aktivní hře a touze zápas vyhrát. Po vstřelené brance místo toho, abychom se uklidnili, pokračovali dále ve své hře a přidali další branky, jsme zbytečně znervózněli. Začalo se hrát nahoru dolů se spoustou osobních soubojů a faulů na obou stranách. Soupeř se tím pádem ve snaze vyrovnat dostával nakopávanými míči nebo dlouhými auty jednoduše před naši branku, kde se mohlo stát cokoliv. Naštěstí jsme tyhle situace dokázali ubránit. V tu dobu jsme měli i my slušně rozjeté akce, ale špatným řešením jsme se připravili o možnost je dohrát až do koncovky. I přesto je naše výhra zcela zasloužená. Můj vzkaz pro naše fanoušky v čele s Cigim je: „Díky za dnešní fandění, byli jste zase naším dvanáctým hráčem.“

FK Baník Albrechtice 0:1 (0:0) První SC Staré Město
Branky: 68. Glembek Přemysl

👥 Smolík Dominik – Šimek Ondřej, Dušík Martin [K], Smilowski Vojtěch, Pavela Libor (🔄 71. Forch David) – Buchlovský Jakub, Kaňok Vítězslav, Fojtík Adam – Vyvial Patrik (🔄 90. Vojkovský Ondřej), Glembek Přemysl (🔄 90. Papaj Daniel), Boček Lukáš (🔄 74. Baran Tomáš)

Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotogalerie zápasů Starého Města zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality