Domácí jarní premiéra nám nevyšla

• Vydáno: 04.05.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_sm_stonava_2122
Domácí jarní premiéra nám nevyšla, po špatném prvním poločase jsme prohráli 0:3.
📍 Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, zbytečně jsme předržovali míč a celkově naše hra byla dost ospalá. Čehož dokázal soupeř už ve 3. minutě využít. I když jsem po většinu času prvního poločasu měli míč na svých kopačkách tak nás soupeř dokázal do poločasu dvakrát z protiútoku vytrestat. V přestávce jsme tak byli nuceni udělat pár změn a to jak personálních tak i ve změně rozestavení a herním stylu. Druhý poločas už byl z naší strany o dost lepši více jsme se začali prosazovat i do zakončení, bohužel ani jedna z našich šancí neskončila gólem.
⚔️ 🟢⚪️ První SC Staré Město 0:3 (0:3) SK Stonava 🔵🟡
⚽️ Branky SM: –
👥 Sestava: Berná M. – Rakovcij M., Kmošťák Š., Dušík M., Sáblík J. (45′⬇️) – Pavela L., Šimek O. (45′ ⬇️), Forch D., Gros D. (45′⬇️) – Blažek J. (71′ ⬇️),Střalka K.
👥 Střídačka: Bakota J., Bakota F., Kaňok V. (45′ ⬆️), Kulštejn D. (71′ ⬆️), Mašlonka J. (45′ ⬆️), Vojkovský O. (45′ ⬆️), Zbořil A.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.