Domácí jarní premiéra nám nevyšla

  • Vydáno: 04.05.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_sm_stonava_2122
Domácí jarní premiéra nám nevyšla, po špatném prvním poločase jsme prohráli 0:3.
📍 Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, zbytečně jsme předržovali míč a celkově naše hra byla dost ospalá. Čehož dokázal soupeř už ve 3. minutě využít. I když jsem po většinu času prvního poločasu měli míč na svých kopačkách tak nás soupeř dokázal do poločasu dvakrát z protiútoku vytrestat. V přestávce jsme tak byli nuceni udělat pár změn a to jak personálních tak i ve změně rozestavení a herním stylu. Druhý poločas už byl z naší strany o dost lepši více jsme se začali prosazovat i do zakončení, bohužel ani jedna z našich šancí neskončila gólem.
⚔️ 🟢⚪️ První SC Staré Město 0:3 (0:3) SK Stonava 🔵🟡
⚽️ Branky SM: –
👥 Sestava: Berná M. – Rakovcij M., Kmošťák Š., Dušík M., Sáblík J. (45′⬇️) – Pavela L., Šimek O. (45′ ⬇️), Forch D., Gros D. (45′⬇️) – Blažek J. (71′ ⬇️),Střalka K.
👥 Střídačka: Bakota J., Bakota F., Kaňok V. (45′ ⬆️), Kulštejn D. (71′ ⬆️), Mašlonka J. (45′ ⬆️), Vojkovský O. (45′ ⬆️), Zbořil A.
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps