Muži dali pět gólů i Petřvaldu a pokračují v soutěži bez ztráty bodu

  • Vydáno: 01.10.2023
  • Rubrika: Muži

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče:

„Do utkání jsme po minulých nevydařených vstupech šli s cílem být od začátku aktivní a obezřetní. Zlepšení tam bylo, přesto jsme domácí pustili do dvou lehce nebezpečných situací, které jsme ale úspěšně vyřešili. I my jsme si do první branky vypracovali tři gólové situace, v nichž domácí podržel brankář. Po čtvrthodině už nám to vyšlo a do poločasu jsme ještě přidali další dvě trefy. Druhý poločas jsme domácí jasně přehrávali. Slušně jsme kombinovali, aktivním presinkem získávali míče a vytvářeli si šance. Je jenom škoda, že se nám ze spousty příležitostí nepodařilo vstřelit více než dvě branky. Pozitivní ale je, že jsme schopni si tyhle gólové situace vytvářet, jen musíme zlepšit finální zakončení. Věřím, že jsme naše fanoušky, kteří nás přijeli v hojném počtu podpořit, bavili předvedenou hrou. Takže můj tradiční vzkaz pro ně: Přijďte zase v sobotu na domácí zápas s Tichou. My se vám budeme snažit předvést co nejlepší hru.“

Hepo Petřvald 0:5 (0:3) První SC Staré Město
Branky: 16. Baran Tomáš, 24. Fojtík Adam, 30. Boček Lukáš, 63. Kaňok Vítězslav, 65. Buchlovský Jakub

👥 Smolík Dominik – Baran Tomáš (🔄 72. Blažek Jan), Kaňok Vítězslav, Boček Lukáš (🔄 66. Vyvial Patrik), Smilowski Vojtěch (🔄 72. Vojkovský Ondřej), Fojtík Adam, Glembek Přemysl, Šimek Ondřej, Forch David (🔄 77. Pavela Libor), Buchlovský Jakub, Dušík Martin [K] (🔄 77. Papaj Daniel)

Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Video ze zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality