Muži doma porazili Bystřici a upevnili si první místo v tabulce

  • Vydáno: 21.04.2024
  • Rubrika: Muži
sm_bystrice

Hodnocení trenérů První SC Staré Město Radomíra Hlaváče a Roberta Schedlinga:

Utkání proti týmu, který se může pochlubit nejlepší obranou v soutěži, jsme měli rozhodnout již v prvním poločase. Do vedení jsme se dostali již v 6. minutě, kdy jsme trestali podklouznutí hostujícího brankáře. Ještě do poločasu jsme své vedení mohli několikrát navýšit. Především po rychlých přechodech do protiútoku, které soupeřova obrana nestačila zachytávat. Bohužel jsme buď netrefili branku, nebo nás vychytal brankář Bystřice. Soupeře jsme prakticky za první poločas k žádné tutové šanci nepustili. Po změně stran se do naší hry možná až zbytečně vložila nervozita, nebyli jsme už tak silní v kombinaci, upustili jsme rovněž i z presinku, kterým jsme v první půli zcela eliminovali silný střed soupeřovy sestavy. Když jsme k tomu přidali další neproměněné příležitosti, nebylo divu, že jsme o své těsné vedení museli bojovat až do poslední minuty. Někdy takové zápasy zkrátka jsou. Kluci nejsou stroje, nemůžeme po nich chtít, aby proměnili všechny své šance. Pozitivní je, že se do těch příležitostí umíme dostat, ty góly snad přijdou v jiných zápasech. Potřebujeme se soustředit pouze na sebe, hru si na hřišti užívat a bavit se zkrátka fotbalem. Našim cílem je, aby se z našich výkonů radovali především staroměstští diváci, kterým strašně moc děkujeme, že i v tom nevlídném počasí na utkání dorazili a kluky povzbuzovali. Jsou našim dvanáctým hráčem.

První SC Staré Město – TJ Bystřice 1:0 (1:0)
⚽ Branky: 6. Baran Tomáš.
Rozhodčí: Novák Dominik – Mitura Michal, Šigut Pavel. ŽK: Sušovský Adam – Baron Lukáš, Kantor David. Diváci: 163.

👥 Sestava: Smolík Dominik – Forch David, Dušík Martin (46. Šimek Ondřej), Smilowski Vojtěch – Vyvial Patrik (84. Střalka Kamil), Fojtík Adam, Kaňok Vítězslav, Sušovský Martin,  Boček Lukáš (77. Pavela Libor) – Baran Tomáš, Glembek Přemysl (88. Vojkovský Ondřej). Trenéři: Radomír Hlaváč a Robert Schedling.

Podrobné statistiky z utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.
Sestřih ze zápasu najdete zde.
Video z celého zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality