Muži podlehli v přípravném zápase Brušperku

  • Vydáno: 29.01.2024
  • Rubrika: Muži
priprava_sm_brusperk

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

„V sobotu a v neděli jsme odehráli dva zápasy proti Lískovci a Brušperku. Příležitost v nich dostali všichni hráči kádru včetně kluků z dorostu kteří s námi trénují. Sestavy jsme namíchali tak, aby v nich byla zkušenost a mládí. Proto ani tak v této fázi neřešíme výsledky, ale hlavně výkony jednotlivých hráčů. Tím nechci říci že nejdeme do utkání s cílem vyhrát. To jdeme vždycky. Navíc někteří kluci absolvovali oba zápasy, což se projevilo hlavně v závěru toho nedělního, kdy na nich už byla vidět únava. V nedělním utkání proti týmu z krajského přeboru šlo vlastně o vyvrcholení našeho herně-kondičního týdne, kdy jsme kromě tréninků zvládli během šesti dnů odehrát tři utkání (Frenštát, Lískovec, Brušperk). Tentokráte už jsme podali zlepšený výkon, pořád se ale trápíme v mnoha herních situacích. Víme, kde nás tlačí bota a postupně se chceme na tyto věci v tréninku s hráči zaměřit. Kdyby jsme dnes lépe řešili naší finální a předfinální fázi, pak by ten výsledek nemusel být takový jaký je.“

První SC Staré Město 0:3 (0:1) SK Brušperk
Branky SM:
👥 Smolík Dominik (46. Svoboda David) – Tomančák Filip (46. Kaňok Vítězslav), Dušík Martin, Smilowski Vojtěch, Birčák Jakub (zkouška) (70. Tomančák Filip) – Forch David, Fojtík Adam (70. Glembek Přemysl), Sušovský Martin, Glembek Přemysl (46. Šimíček Dominik, 84. Birčák Jakub), Boček Lukáš (46. Kresta Matyáš) – Baran Tomáš (70. Boček Lukáš). Trenér: Radomír Hlaváč.

Fotogalerii ze zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality