Muži s přehledem zdolali Real Lískovec

  • Vydáno: 12.03.2024
  • Rubrika: Muži
prispevky_muzi

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

„Dnes se nám zápas hodnotí dobře. Do utkání jsme vstoupili aktivně a už po 15 minutách vedli 2:0. V týdnu jsme zapracovali na nějakých věcech a jsme rádi, že se nám to podařilo přenést do zápasu. S ofenzivou můžeme být v celku spokojeni. Zrychlili jsme hru, hlavně proto, že jsme omezili zbytečné dotyky s míčem, zlepšili součinnostní pohyb bez míče už při zakládání či v přechodové fázi. Navíc jsme byli i produktivní. Co ale ještě musíme zlepšit je bránění brejkových situací po ztrátách uprostřed hřiště. Tam jsme soupeře pustili párkrát do nebezpečných situací které se nám ale až na jednu výjimku podařilo vyřešit. V sobotu nás čeká generálka ve Staré Bělé a pak už ostrý start v prvním jarním kole doma s Dobraticemi. Všichni se už těšíme, až to začne.“

TJ Sokol Lískovec – První SC Staré Město 1:5 (0:2)
⚽ Branky: 69. Němec – 2., 11., 68. a 80. z pen. Baran, 67. Buchlovský

👥 Smolík Dominik (46. Hejda Jakub) – Šimek Ondřej (40. Pavela Libor), Dušík Martin, Smilowski Vojtěch, Forch David (55. Kaňok Vítězslav) – Glembek Přemysl, Fojtík Adam, Buchlovský Jakub – Vyvial Patrik (67. Boček Lukáš), Baran Tomáš, Boček Lukáš (46. Vojkovský Ondřej). Trenér: Radomír Hlaváč.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality