Muži si hladce poradili s Kopřivnicí. Vyhráli o čtyři branky

  • Vydáno: 30.03.2024
  • Rubrika: Muži
koprivnice_sm_001

Hodnocení trenérů První SC Staré Město Radomíra Hlaváče a Roberta Schedlinga:

Utkání v Kopřivnici pro nás bylo prvním venkovním zápasem jarní části. Domácí si v přípravě nevedli vůbec špatně, dávali i docela dost branek. Chtěli jsme si proti nim vyzkoušet hru ze středního bloku a po zisku míče se pokoušet o rychlé protiútoky. Kopřivničtí nás však svou až bojácnou hrou zaskočili. Od prvních minut jsme se tak usadili na jejich polovině hřiště a výsledkem toho byly dvě vstřelené branky a nastřelené břevno. Po změně stran bylo našim cílem zápas co nejdříve rozhodnout třetí brankou, což se nám nedařilo a tím se otevíral prostor pro domácí hráče, kteří několikrát nebezpečně zahrozili. Až gólem Sušovského jsme odpor domácích definitivně zlomili a zaslouženou výhru ještě pečetili čtvrtým gólem. Těch branek jsme však mohli vstřelit určitě více. Kromě vysoké výhry nás potěšily pěkné branky, kterými jsme snad udělali radost i početné skupince našich fanoušků, kteří nás přijeli povzbudit. Věříme, že na další domácí utkání s Raškovicemi bude ve Staráčku jak se říká „plný dům“.

FC Kopřivnice – První SC Staré Město 0:4 (0:2)
⚽ Branky: 18. Smilowski Vojtěch, 30. Baran Tomáš, 57. Sušovský Martin, 79. Forch David
Rozhodčí: Jantoš Pavol – Dimun Michal, Seidler David. ŽK: Varga Denis, Tkáč Jan, Socha Marek – Forch David. Diváci: 142.

👥 Smolík Dominik – Forch David, Dušík Martin, Smilowski Vojtěch (75. Papaj Daniel), Sušovský Martin – Fojtík Adam, Glembek Přemysl, Buchlovský Jakub (75. Kaňok Vítězslav) – Vyvial Patrik (65. Šimek Ondřej), Baran Tomáš (80. Pavela Libor), Boček Lukáš (65. Vojkovský Ondřej). Trenéři: Radomír Hlaváč a Robert Schedling.
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality