• Vydáno: 18.03.2024
  • Rubrika: Muži
prispevky_muzi

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

„Generálka na první mistrovské utkání nám výsledkově vyšla. Už podruhé za sebou nám zafungoval vstup do zápasu a po dvaceti minutách jsme vedli 3:0. Po rychlém vedení jsme ale do konce první půle ubrali na pohybu, hra se vyrovnala a soupeř se štěstím snížil na rozdíl dvou branek. Druhý poločas jsme zvýšili aktivitu a měli slušné příležitosti. Místo navýšení skóre se však soupeř po brejkové situaci dostal na rozdíl jediné branky. Nám se ale na to podařilo rychle zareagovat vstřelením čtvrté branky. Před prvním mistrákem je pro nás dobrá zkušenost, že i za stavu 3:0 není hotovo a nelze nic podcenit. Největší pozitivum ale je, že jsme zlepšili činnost ve které jsme se poslední dobou trápili a to je střílet branky.“

FK Stará Bělá – První SC Staré Město 2:4 (1:3)
⚽ Branky: 38., 58., –  9., 14., 20. Baran Tomáš 65. Forch David
👥 Smolík Dominik (67. Svoboda David) – Šimek Ondřej (46. Pavela Libor), Dušík Martin (35. Papaj Daniel), Smilowski Vojtěch, Forch David – Fojtík Adam, Kaňok Vítězslav, Buchlovský Jakub – Vyvial Patrik (70. Boček Lukáš), Baran Tomáš (67. Střalka Kamil), Boček Lukáš (46. Vojkovský Ondřej)
Trenér: Radomír Hlaváč

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.