Muži v Jablunkově rozhodli o vítězství už po poločase

  • Vydáno: 15.04.2024
  • Rubrika: Muži
jablunkov_sm

Hodnocení trenérů První SC Staré Město Radomíra Hlaváče a Roberta Schedlinga:

Na soupeře z Jablunkova jsme se minulou neděli byli podívat na jejich domácí zápas s Kopřivnicí, takže jsme věděli, jak se na soupeře připravit. Hlavně jsme chtěli kvůli našim fanouškům odčinit náš domácí nezdar s Raškovicemi. Museli jsme taky zareagovat na to, že proti nám začali soupeři praktikovat defenzivní taktiku změnou rozestavení a zároveň neupustit od naší aktivní hry. Měli jsme dobrý vstup do utkání a hodně nám pomohla úvodní branka, kterou jsme vstřelili hned ve druhé minutě. Vlastně jsme domácí za první poločas vůbec k ničemu nepustili a třemi góly si zápas udělali lehčí. V závěru první půle se domácím nepříjemně zranil hráč, věříme, že je v pořádku a přejeme mu brzký návrat na hřiště. Zápas jsme pak rozhodli čtvrtou brankou. Škoda jen situace, kdy jsme dovolili soupeři snížit, kdy skórující Szmek prokázal své druholigové zkušenosti. Teď už se budeme soustředit na další domácí zápas, ve kterém budeme hostit třetí Bystřici.

Spartak Jablunkov – První SC Staré Město 1:4 (0:3)

⚽ Branky: 58. Szmek Radek – 2. a 39. Fojtík Adam, 20. Forch David, 50. Baran Tomáš.
Rozhodčí: Klečacký Marek – Krpel Lukáš, Machala Petr. ŽK: Nieslanik Adam, Cienciala Jan (oba Jablunkov). Diváci: 230.

👥 Smolík Dominik (77. Svoboda David) – Papaj Daniel (77. Šimek Ondřej), Dušík Martin, Smilowski Vojtěch – Sušovský Martin,  Fojtík Adam, Kaňok Vítézslav (70. Vojkovský Ondřej), Buchlovský Jakub (54. Střalka Kamil), Forch David (70. Pavela Libor) – Baran Tomáš, Glembek Přemysl. Trenéři: Radomír Hlaváč a Robert Schedling.
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality