Muži v přípravě nestačili na juniorku Hlučína, prohráli gólem z poslední minuty z penalty

  • Vydáno: 26.02.2024
  • Rubrika: Muži
priprava_sm_hlucin_u19

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

„Dnes mluvit čistě jen o samotném utkání je těžké. Co bylo dobře a co bylo špatně si zhodnotíme s kluky u videa. Jsme teď v nějaké fázi přípravy, kdy vyhodnocujeme spoustu aspektů. Máme za sebou kvalitní zápasy s velmi silnými soupeři. Chtěli jsme v přípravě jít právě touto cestou. Jednak kvůli dobré připravenosti nejen na tuto sezonu, ale i na tu příští. To je cesta ke správnému nastavení v hlavách hráčů. Během podzimu totiž tento tým ani jednou neprohrál. Nechci, aby to vyznělo nějak špatně, musíme si však projít i touto fází řekněme neúspěchů, kdy se nám výsledkově nedaří. Naučit se pracovat i s případnou prohrou, ale zůstat nadále psychický odolní a silní. Podruhé jsme v přípravě neuspěli, když nám soupeř skóroval z poslední možné akce. Nikdo nemá rád porážky, ale já věřím, že nás tohle naopak udělá ještě silnějšími. V trénincích jsou kluci poctiví, je tady zdravá konkurence, každý ví, co nás na jaře čeká. Pořád ale do startu soutěže zbývají nějaké čtyři týdny a v nich se už budeme snažit vše připravit nejen na první jarní utkání, ale na celou druhou polovinu soutěže.“

FC Hlučín U19 – První SC Staré Město 3:2 (0:0)

⚽ Branky: 58., 75., 90. (penalta) – 60. Baran Tomáš, 81. Glembek Přemysl

👥 Smolík Dominik – Birčák Jakub (zkouška) (46. Šimek Ondřej), Dušík Martin (46. Papaj Daniel), Smilowski Vojtěch, Sušovský Martin – Fojtík Adam (81. Kaňok Vítězslav), Kaňok Vítězslav (46. Koloničný Roman – zkouška), Glembek Přemysl – Vyvial Patrik (75. Boček Lukáš), Baran (64. Halabica Daniel), Boček Lukáš (64. Birčák Jakub). Trenér: Hlaváč Radomír.
Fotogalerie ze zápasu zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality