Muži v přípravě porazili Petřvald – vedoucí tým krajského přeboru

  • Vydáno: 10.02.2024
  • Rubrika: Muži
priprava_sm_petrvald_n_m

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

„V krátkém sledu jsme měli možnost porovnat se s dalším lídrem krajského přeboru. Po Hrachovci jsme se utkali s Petřvaldem na Moravě. V porovnání se zápasem z minulého týdne jsme už nebyli tak silní na míči, bylo to ale taky proto, že proti nám stál velmi dobrý a silný soupeř. Tím že měl soupeř častěji míč na kopačkách, se nám otevíral prostor na brejky. Kluci se velmi dobře poprali s rychlým přechodem do útoku a oproti minulým zápasům jsme byli navíc i produktivní. Tady určitě zaznamenáváme zlepšení. Je jasné, že nemůžete proměnit úplně vše, dát ale tři branky Petřvaldu je určitě cenné. S přibývajícími minutami druhé půle nám začaly trošičku docházet síly, což se projevilo hlavně v soubojových situacích, kde jsme se dopouštěli někdy i zbytečných faulů s čehož pramenilo docela velké množství standardních situací v soupeřův prospěch. Na druhou stranu za bránění standardek musíme kluky pochválit. Kromě gólu z trestného kopu, který byl asi nechytatelný, jsme totiž Petřvald v této činnosti k ničemu nepustili.“

TJ Petřvald n. M. – První SC Staré Město 1:3 (0:2)
Branky: 66. – 20. Dušík Martin, 56., 66. Boček Lukáš
👥 Smolík Dominik – Birčák Jakub (zkouška) (46. Pavela Libor), Papaj Daniel, Dušík Martin, Šimek Ondřej (74. Birčák Jakub – Koloničný Roman (zkouška), 46. Vyvial Patrik, Glembek Přemysl (84. Koloničný Roman), Kaňok Vítězslav, Fojtík Adam, Boček Lukáš (68. Baran Tomáš) – Baran Tomáš (46. Tomančák Filip). Trenér: Hlaváč Radomír.

Fotogalerie ze zápasu zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality