Proti Českému Těšínu jsme doplatili na neproměňování šancí

  • Vydáno: 02.03.2024
  • Rubrika: Muži
priprava_sm_cesky_tesin

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

„Už se nám to v přípravě stalo několikrát. Zápas s Českým Těšínem jsme mohli rozhodnout prakticky hned v úvodu, kdy jsme si vypracoval tři velmi dobré příležitosti. V rozhodujících momentech ale opakovaně selháváme buď technicky, nebo špatným výběrem řešení. Z těchto důvodů jsme nedokázali vstřelit gól, který jsme naopak obdrželi z první vážnější situace soupeře. Poté jsme přestali být tolik aktivní. Tohle nás vždy poznamená a měli bychom být k těmto stavům mentálně více odolní. Po změně stran tam byla vůle s výsledkem a průběhem utkání něco udělat, domácí nás ale potrestali jednoduchostí a dali nám branky po dvou rychlých brejcích. Některé věci nás limitují, kluci vědí co musí zlepšit jak individuálně, tak týmově. Jediná cesta jak to zlepšit je dále poctivě pracovat v tréninku. Je třeba zvednout hlavy, věříme, že i problém se zakončováním brzy zlomíme.“

FK Český Těšín – První SC Staré Město 3:0 (1:0)
⚽ Branky: 17., 53., 60.

👥 Smolík Dominik – Šimek Ondřej, Forch David, Glembek Přemysl, Birčák Jakub (zkouška) (46. Vojkovský Ondřej) – Fojtík Adam, Kaňok Vítězslav (46. Koloničný Roman – zkouška), Sušovský Martin – Vyvial Patrik (69. Halabica Daniel), Baran Tomáš, Boček Lukáš (69. Střálka Kamil). Trenér: Hlaváč Radomír.
Fotogalerie ze zápasu zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality