První jarní zápas přinesl porážku na půdě Smilovic

  • Vydáno: 29.03.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_smilovice_sm_2122
První jarní soutěžní zápas Áčko prohrálo ve Smilovicích 1:0.
📍 Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Na zápas do Smilovic jsme přijeli s odhodláním odvézt si minimálně bod. Utkání se hrálo na tvrdém a nerovném terénu, který neumožňoval kombinační hru. První poločas byl vcelku vyrovnaný, plný osobních soubojů na malém hřišti. V 19. minutě se domácí ujali vedení, kdy po centru ze strany se jejich hráč trefil hlavou přesně k tyči. Do druhého poločasu jsme posunuli Kamila Střalku do útoku. Bohužel ve 48. minutě po našem autovém vhazování a ztrátě míče, šli domácí do rychlého protiútoku, který zastavil Jakub Mašlonka, jen za cenu hodně přísné červené karty. V oslabení jsme měli více ze hry, domácí hrozili z brejkových situací, které však neproměnili. Nutno podotknout, že ani jedna z naše střela, za celý zápas nešla mezi tři tyče domácí branky a tím pádem jsme nemohli pomýšlet aspoň na remízu. Příští zápas odehrajeme na půdě Albrechtic, které se vyhouply na 2. místo tabulky. Doufám, že pracovní povinnosti některých hráčů nám dovolí poskládat sestavu lépe, než v tomto utkání, kdy jsme museli na některých postech improvizovat.
⚔️ 🟢🔴 SC Smilovice 1:0 (1:0) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky SM: –
👥 Sestava: Uher V. – Rakovcij M., Šimek O.,Dušík M., Mašlonka J. (48′ 🟥)- Pavela L., Blažek J. (46′ ⬇️), Střalka K., Kaňok V., Kulštejn D. (83′ ⬇️) – Forch D.
👥 Střídačka: Bernát M., Krásek A., Bakota J. (83′ ⬆️), Bakota F., Hodula T. (46′ ⬆️)
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps