První jarní zápas přinesl porážku na půdě Smilovic

  • Vydáno: 29.03.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_smilovice_sm_2122
První jarní soutěžní zápas Áčko prohrálo ve Smilovicích 1:0.
📍 Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Na zápas do Smilovic jsme přijeli s odhodláním odvézt si minimálně bod. Utkání se hrálo na tvrdém a nerovném terénu, který neumožňoval kombinační hru. První poločas byl vcelku vyrovnaný, plný osobních soubojů na malém hřišti. V 19. minutě se domácí ujali vedení, kdy po centru ze strany se jejich hráč trefil hlavou přesně k tyči. Do druhého poločasu jsme posunuli Kamila Střalku do útoku. Bohužel ve 48. minutě po našem autovém vhazování a ztrátě míče, šli domácí do rychlého protiútoku, který zastavil Jakub Mašlonka, jen za cenu hodně přísné červené karty. V oslabení jsme měli více ze hry, domácí hrozili z brejkových situací, které však neproměnili. Nutno podotknout, že ani jedna z naše střela, za celý zápas nešla mezi tři tyče domácí branky a tím pádem jsme nemohli pomýšlet aspoň na remízu. Příští zápas odehrajeme na půdě Albrechtic, které se vyhouply na 2. místo tabulky. Doufám, že pracovní povinnosti některých hráčů nám dovolí poskládat sestavu lépe, než v tomto utkání, kdy jsme museli na některých postech improvizovat.
⚔️ 🟢🔴 SC Smilovice 1:0 (1:0) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky SM: –
👥 Sestava: Uher V. – Rakovcij M., Šimek O.,Dušík M., Mašlonka J. (48′ 🟥)- Pavela L., Blažek J. (46′ ⬇️), Střalka K., Kaňok V., Kulštejn D. (83′ ⬇️) – Forch D.
👥 Střídačka: Bernát M., Krásek A., Bakota J. (83′ ⬆️), Bakota F., Hodula T. (46′ ⬆️)

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality