V prvním jarním zápase si muži doma poradili s Dobraticemi

  • Vydáno: 24.03.2024
  • Rubrika: Muži
sm_dobratice_001

Hodnocení trenérů První SC Staré Město Radomíra Hlaváče a Roberta Schedlinga:

„Hned na úvod jarní odvetné části jsme přivítali doma celek, který nás dosud jako jediný dokázal obrat v soutěži o jediné dva body. I proto jsme se na něj pečlivě připravovali. Chtěli jsme být od samého začátku aktivní, což se i podařilo. Výsledkem toho bylo nastřelené břevno, neproměněná penalta, a nakonec gól po standardce ze strany. Po vstřelené brance jsme ale ubrali na tempu v naší hře. Snažili jsme se sice o držení míče, ale naše kombinace byly pomalé a chyběla nám v nich větší kreativita dostat se za obranu soupeře. Většinou jsme se tam chtěli dostávat vrchem, což na promočeném terénu nebylo vůbec ideální řešení. Měli jsme i štěstí, když nám hosté nastřelili z trestného kopu břevno. O přestávce jsme si řekli, co je třeba zlepšit ale hlavně to, že potřebujeme odskočit od soupeře na více než jednu branku, protože na mokrém kluzkém terénu se může stát cokoliv. Z kraje druhé půle se nám to také podařilo. Vstřelili jsme druhý uklidňující gól a měli i další příležitosti. Bočkovi branka nebyla uznána kvůli ofsajdu, Buchlovskému k radosti zase zabránilo břevno. Zasloužené vítězství jsme ale přesto dokázali v závěru zpečetit třetím gólem. Výhra na začátek jara je velmi cenná a zasloužená, přesto máme stále na čem pracovat. Ještě nesmíme zapomenout na naše skvělé fanoušky a vzkaz pro ně: „Díky za podporu. Moc si vážíme toho, že jste nás přišli povzbudit i v tak nevlídném počasí“.“

První SC Staré Město – TJ Dobratice 3:0 (1:0)

⚽ Branky: 11. Dušík Martin, 48. Vyvial Patrik, 78. Buchlovský Jakub
Rozhodčí: Dimun Michal – Lojek Jakub, Měkýš Adam. ŽK: Sušovský Martin, Glembek Přemysl, Boček Lukáš – Bocek Ondřej, Skotnica Ondřej, Stříž Marcel. Diváci: 196.

👥 Smolík Dominik – Forch David (84. Šimek Ondřej), Dušík Martin (78. Papaj Daniel), Smilowski Vojtěch, Sušovský Martin – Fojtík Adam, Glembek Přemysl (84. Kaňok Vítězslav), Buchlovský Jakub – Vyvial Patrik (71. Pavela Libor), Baran Tomáš (84. Střalka Kamil), Boček Lukáš. Trenéři: Radomír Hlaváč a Robert Schedling.
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.
Video ze zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality