V prvním přípravném zápase Áčko pokořilo divizní Frenštát p. R.

  • Vydáno: 24.01.2024
  • Rubrika: Muži

Hodnocení trenéra První SC Staré Město Radomíra Hlaváče:

„I když se jednalo o přípravu a pro oba celky šlo o jejich první utkání, tak výhra nad divizním týmem se určitě cení. Se soupeřem jsme dokázali držet krok a už v první půli jsme si vypracovali dvě velké příležitosti ke skórování, navíc jsme Sušovským nastřelili ještě břevno. Jak už to v přípravě bývá, po změně stran se hra po několika střídáních trochu rozhárala. To ale není nic proti střídajícím hráčům. Změnili jsme rozestavení a tím se mění i způsob hry. Je příprava kde se zkoušejí různé věci. K tomu tyhle zápasy jsou. V druhém poločase jsme ukázali, že dokážeme být silní i v brejkových situacích. Dali jsme dva góly, Boček nastřelil tyč. Jsme rádi za takové utkání, kde jsme mohli hrát se soupeřem otevřenou hru. V soutěži takových utkání asi moc nebude.“

První SC Staré Město 2:1 (0:1) SK BESKYD Frenštát p. R.
👥 Smolík (🔄 46. Uher) – Šimek (🔄 34. Tomančák), Dušík (🔄 67. Fojtík), Forch (🔄 67. Šimek), Sušovský (🔄 67. Boček) – Vyvial (🔄 67. Glembek), Buchlovský (🔄 46. Vojkovský), Fojtík (🔄 46. Pavela) – Kaňok (🔄 67. Buchlovský), Glembek (🔄46. Blažek 🅰️🅰️), Boček (🔄 46. Baran ⚽️⚽️)

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality