Díky dominantnímu výkonu vybojoval dorost další tři body

V sobotu 26. srpna 2023 odehráli dorostenci své druhé domácí utkání. Na promočeném trávníku předvedli dominantní výkon a sestřelili svého soupeře výsledkem 6:1.

První poločas začal hned od začátku v režii domácích, kteří už v 2. minutě otevřeli skóre zápasu. První gól vstřelil po výtečně zahraném rohu Adam Zbořil. Domácí hráči nepolevili a pokračovali v dominanci. V 10. minutě po trefě Samuela Ježíka už byl rozdíl dvougólový. Samuel tímto gólem otevřel svůj gólový účet. Krásně sehranou standardní akci pak přetavili Roman Žiga a střelec Samuel Ježík ve třetí gól, Samuel pak ještě do konce poločasu stihl hattrickem navýšit skóre na 4:0.
Ve druhém poločase poslal trenér na hřiště další hráče z lavičky, i proto se hra vyrovnala. Hosté se však i přesto nedostali k žádné vážnější situaci, hrálo se stále převážně na jejich polovině. Svým čtvrtým gólem v zápase zvýšil Samuel Ježík na 5:0. Hosté svou jedinou a poslední šanci využili po chybě staroměstské obrany, kdy po rohu propadl míč k jednomu z hráčů Jablunkova, a ten poslal míč za záda Jakuba Hejdy. O čtyři minuty později si opět vzali svůj pětigólový náskok zpět domácí, když po rohovém kopu si vstřelili hosté vlastní gól. Do konce zápasu se už nic zásadního nestalo a dorostenci si tak dokráčeli k pohodovému vítězství 6:1.

Neporazitelnost se pokusí naši dorostenci udržet v dalším utkání, ke kterému zajíždějí v neděli 3. září do Bystřice.

První SC Staré Město starší dorost 6:1 (4:0) 1. FK Spartak Jablunkov starší dorost
⚽ Branky: 2. Adam Zbořil, 10. Samuel Ježík, 17. Samuel Ježík, 37. Samuel Ježík, 63. Samuel Ježík, 69. Jan Sikora, 73. Marek Kohut (vlastní gól)