Dorost doma remizoval s Mořkovem

3. června odehráli starší dorostenci další utkání na domácí půdě, kde přivítali soupeře z Mořkova. První poločas zbrzdil příjezd rozhodčího, který přijel o 15 minut později. Oběma týmům se tak poněkud protáhla rozcvička.

Po příjezdu rozhodčího mohla konečně začít první půle, která se oběma týmům ze začátku nepovedla, spousta nepřesností přicházela od obou mužstev. První velkou šanci si v 5. minutě vypracovali hosté, když po neshodách v obraně domácích propadl centr na zadní tyč k jednomu z hráčů Mořkova, ten však svou šanci neproměnil. O pár minut později se z gólu mohli radovat dorostenci Starého Města, když sám na brankáře běžel Samuel Ježík, bohužel brankáře hostů nepřekonal. Vzápětí přišly dvě průnikové přihravky do šestnáctky Mořkova, ale ani těch domácí nedokázali využít. V 18. minutě se po rohovém kopu po několika odrazech dostal k míči Jakub Kramoliš a dokázal propálit Jakuba Hejdu. Staroměstští se snažili co nejdříve vyrovnat, povedlo se to až těsně před poločasem, kdy se dostal sám před gólmana David Recman a srovnal stav na 1:1.

Druhý poločas byl z obou stran hlavně ve znamení brejků. Na obou týmech bylo vidět, že chtějí získat vedení na svou stranu. Největší šanci na rozhodnutí zápasu měli domácí zelenobílí, když v 85. minutě po centru Samuela Ježíka měl před sebou prázdnou bránu Jakub Slezák, který bohužel svou střelu umístil mimo tři tyče.

První SC Staré Město starší dorost 1:1 (1:1) TJ Mořkov starší dorost
⚽ Branky: 42. Recman David - 18. Kramoliš Jakub
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality