Dorost si doma poradil s Fryčovicemi

V sobotu 9. září odehráli dorostenci další domácí utkání, tentokrát přivítali na své půdě soupeře z Fryčovic. Utkání zvládli dorostenci s čistým štítem a dokázali tak vyhrát 3:0.

Dorostencům v tomto utkání chyběli hráči ve středu pole a museli tak být nahrazeni jinými hráči. To však na hře domácích nic neměnilo a hned od začátku vběhli na soupeře s vysokým tlakem, aby vstřelili první uklidňující gól. Po velkých šancích Matyáše Kresty se však skóre neměnilo. První gól nakonec dokázali vstřelit až ve 20. minutě, když právě zmiňovaný Matyáš Kresta dokázal propálit brankáře hostů. Možnost navýšit skóre do poločasu ale dorostenci nevyužili, naopak ubránili do poločasové přestávky výsledek 1:0.

Po změně stran však opět udeřil Kresta, který hned na začátku druhého poločasu vstřelil branku na 2:0. Hosté chtěli okamžitě odčinit prachbídný začátek druhé půle, to se jim však nedařilo. V přechodové fázi se jim do cesty vždy postavila vynikající obranná řada Starého Města. Naopak domácí přidali třetí a poslední pojišťovací gól. Hosté z Fryčovic tak nenašli recept ani na vstřelení gólu a podlehli celkovým výsledkem 3:0.

Další zápas odehrají dorostenci na půdě Vendryně 16. září v 13:00 hodin.

První SC Staré Město starší dorost 3:0 (1:0) TJ Sokol Fryčovice starší dorost
⚽ Branky: 20. Kresta Matyáš, 47. Kresta Matyáš, 77. Ježík Samuel
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality