Dorostenci doma zopakovali výsledek z prvního jarního zápasu a remizovali s Brušperkem 1:1

• Vydáno: 09.04.2024
  • Rubrika: Starší dorost
20240406_sm_brusperk_st_dorost

Dorostenci v sobotu 6. dubna 2024 odehráli svůj první zápas v jarní části na domácí půdě, kdy přivítali soupeře z Brušperka. Ani tentokrát se jim však nepodařilo zvítězit a připisují si druhou remízu v řadě 1:1.

Začátky zápasů zatím starším dorostencům nejdou vůbec podle jejich představ a nic se na tom nezměnilo ani tentokrát, když hned v první minutě po nedorazu při rohovém kopu si srazili střelu jednoho z brušperských hráčů do vlastní brány. Po brance ze začátku zápasu se však jejich hra vůbec nezměnila a soupeř je nepustil ani za polovinu. Mnoho nedorazů, žádné podržení míče v útočné fázi stálo domácí mnoho sil a můžou děkovat jen Jakubu Hejdovi, že stav utkání nebyl horší. Po 30. minutě se však starší dorostenci aspoň trochu uklidnili a vytvořili si první nebezpečné akce v pokutovém území hostů. Jednu z nich dokázali v 41. minutě proměnit, když se sám před brankářem ocitl Vojtěch Meca a vstřelil důležitou uklidňující branku.

Druhý poločas stejně jako v minulém zápase začal ve velkém tempu Staroměstských, kteří se snažili znova otočit skóre na svou stranu. To se jim však stejně jako v předešlém utkání opět nepodařilo, a to i přes mnoho zajímavých akcí. Domácí hráči veliké příležitosti ke vstřelení gólu nevyužili a skóre do konce zápasu nezměnili ani hosté. Dorostenci tak remizovali i doma a čekají na první jarní vítězství. Pokusí se o něj v neděli 14. dubna 2024 od 13:30 hodin v Jablunkově.

První SC Staré Město starší dorost 1:1 (1:1) SK Brušperk starší dorost

⚽ Branky: 41. Meca Vojtěch – 1. Grym Petr