Dorostenci si poradili s Mořkovem

Dorostenci po dvou prohrách v řadě jeli vzkřísit svou formu na hřiště Mořkova. Po taktických změnách dokázali vyhrát o dvě branky.

Do zápasu vstoupili Staroměstští s novou formací, jelikož měli na kontě dvě neúspěšná utkání v řadě, když prohráli na půdě Vendryně a doma si neporadili s Kozlovicemi. Už od začátku vzali hru do svých rukou, když po 10 minutách kopali už šestý roh. Dokázali z toho však vytěžit pouze břevno, jinak zbytek šancí domácí  ubránili. Dorostenci však nepolevili v tlaku a nadále se snažili ze svých šancí vstřelit první gól. To se jim povedlo až v samém závěru poločasu, když svou první branku za Staré Město vstřelil Nikolas Jeřábek.

Začátek druhého poločasu však Staroměstští úplně zaspali a toho se snažili využít domácí hráči. Spousta standardních situací však skončila v rukách brankáře Jakuba Hejdy nebo mimo tři tyče. Žádné velké ohrožení brány nepřišlo ani po jejich dalších střelách. V 58. minutě využil protiútoku Jakub Tománek, který vstřelil uklidňovací gól na 0:2. Hosté už pak jen bránili a vybojovali vítězství nad domácím Mořkovem. Vrátili se tak zpět na svou vítěznou vlnu.

Další zápas odehrají dorostenci na domácí půdě v sobotu 7. října ve 12:30 proti Těrlicku.

TJ Mořkov starší dorost 0:2 (0:1) První SC Staré Město starší dorost
⚽ Branky: 43. Jeřábek Nikolas, 58. Tománek Jakub