Dorostenci si výhrou nad Polankou zajistili boj o třetí místo

V neděli 25. února odehráli naši dorostenci poslední skupinové utkání v rámci OZL poháru v Hlubině na umělém povrchu. Staroměstští museli vyhrát nad svým soupeřem, aby si zahráli o konečné třetí místo, a to se jim také povedlo, když dokázali porazit Polanku poměrem 3:2.

Do prvního zápasu po přípravě v mužích naskočil Samuel Ježík, který se předvedl hned v první minutě, když dokázal rozradostnit staroměstské dorostence gólem na 1:0. První půlhodinka patřila jednoznačně Starému Městu, které svého soupeře nepustilo prakticky k ničemu. To se ovšem v závěrečné čtvrthodince prvního poločasu změnilo a hned v 32. minutě dokázali domácí hráči vyrovnat skóre na 1:1.

Druhý poločas jako by začal podle stejného scénáře jako ten první, Samuel Ježík hned po zahájení vstřelil svou druhou branku v zápase a strhl vedení zpět na stranu Starého Města. Hráči Polanky ovšem nechtěli utrpět porážku a vytvářeli si gólové šance. V 54. minutě dokázali opět vyrovnat stav, tentokrát na 2:2, a hned vzápětí se jim povedlo po přímém kopu nastřelit brankovou konstrukci. Poslední slovo zápasu však měl znova Samuel Ježík, který gólem z penalty deset minut před koncem dovršil svůj hattrick. Hráči Polanky na tento gól už odpověd nenašli a tak dorostenci Starého Města skončili ve skupině B druzí a o konečné třetí místo v turnaji se utkají se Starou Bělou, která skončila druhá ve skupině A.

Utkání o 3. místo se odehraje v neděli 3. března v 10:00 na umělém povrchu v Hlubině.

SK Polanka starší dorost 2:3 (1:1) První SC Staré Město starší dorost
⚽ Branky: 32. Toráč Dominik, 54. Mikunda Jakub - 1. Ježík Samuel, 45. Ježík Samuel, 70. Ježík Samuel