Dorostenci ukončili první polovinu sezóny prohrou

Dorostenci vyjeli v sobotu 4. listopadu 2023 na půdu Frýdlantu nad Ostravicí. Jednalo se o poslední zápas podzimní části sezóny. Frýdlant však ani jednou neprohrál a podařilo se jim vyhrát i nad dorostenci ze Starého Města.

Na zápase nebyl přítomen rozhodčí, proto po domluvě obou mužstev odpískal zápas jeden z domácích pořadatelů. Začátek zápasu byl klidný, ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. První šanci zápasu si vypracovali hostující hráči, když přihrávku do běhu dostal Samuel Ježík, běžel sám na gólmana, svou šanci však nevyužil a stav se zatím nezměnil. Totožnou akci si vypracovali i domácí, když jeden z hráču Frýdlantu běžel sám na Jakuba Hejdu ten však svůj tým podržel důležitým zákrokem. Po skvělým zákroku zahrávali domácí hráči roh a po několika odrazech doletěl míč až na zadní tyč k jednomu z hráčů Frýdlantu a ten napálil balón do brány. Frýdlant tak vedl 1:0, to ale do konce poločasu nebylo všechno. V jeho samém závěru se před šestnáctkou Staroměstských vyskytla šance v podobě přímého kopu, který domácí využili a do šaten se tak odcházelo za dvougólového náskoku domácích.

Druhý poločas začal tvrdě na obou stranách. Dorostenci ze Starého Města chtěli dát gól, který by jim vytvořil šanci na vyrovnání, naopak hráči Frýdlantu se snažili ubránit každý útok. V 63. minutě přišel protiútok ze strany domácích, kteří zvýšili svůj náskok už na tři góly. Hosté však dokázali snížit po chybě domácího stopera a o tři minut později po penaltě Samuela Ježíka to bylo už jen o gól. I přes veškorou snahu staroměstských borců na vyrovnání, brali nakonec všechny tři body domácí hráči. Poslední zápas podzimu tak skončil pro Staré Město porážkou 3:2.

Frýdlant nad Ostravicí starší dorost 3:2 (2:0) První SC Staré Město starší dorost
⚽ Branky: 37. Šustai Adam, 44. Švrček Ondřej, 63. Parma Dominik - 72. Ježík Samuel, 75. Ježík Samuel