Dorostenci vyhráli i čtvrtý zápas v nové sezóně

Druhé venkovní utkání a celkově čtvrtý zápas v nové sezóně odehráli dorostenci v neděli 3. září v Bystřici. I přes hromadu promarněných šancí dokázali urvat vítězství 1:3 a odvézt si čtvrtou výhru v řadě.

Střetnutí nezačalo pro hosty vůbec dobře, hned v 5. minutě po chybě jednoho z obránců se dostal do gólové příležitosti domácí Matyáš Szlaur, který svou šanci s přehledem proměnil. Neplnění pokynů a zbytečné ztráty pokračovaly i nadále, domácí však své skóre nedokázali navýšit. Od 30. minuty se hosté konečně vzpamatovali a začali hrozit svými útoky, avšak zakončovali často jen do rukou gólmana. Na konci poločasu se přece jen dočkali hosté vyrovnání, když se do prázdné brány trefil Jakub Tománek.

Druhý poločas už začal v režii Staroměstských, kteří se snažili urvat skóre na svou stranu. Zase je však zrazovala jejich koncovka. Rozdílovým střelcem se nakonec stal až v 70. minutě Matyáš Kresta, který svým samostatným únikem dokázal propálit brankáře. Domácí chtěli okamžitě vyrovnat, ale to se jim vůbec nepodařilo. O pět minut později dal navíc pojišťovací gól na 1:3 znova M. Kresta. Dorostenci si tak už výsledek pohlídali a vyhráli i další své utkání.

Další zápas odehrají dorostenci v sobotu 9. září v 13:30 doma proti Fryčovicím.

TJ Bystřice starší dorost 1:3 (1:1) První SC Staré Město starší dorost
⚽ Branky: 5. Szlaur Matyáš, 45+1. Tománek Jakub, 70. Kresta Matyáš, 75. Kresta Matyáš