Dorostenci zakončili sezónu vítězně

V posledním zápase sezony přivítali dorostenci na domácí půdě soupeře z Kopřivnice, kteří byli tabulkově lépe postaveným týmem. Dorost potřeboval urvat výhru, aby se dostal na konečné třetí místo, musel ale doufat v klopýtnutí hráčů z Dobré.

První poločas začal jasnou dominancí domácích, kteří si od začátku zápasu šli za vítězstvím, rychlé a krásné akce vedli až do přímého zakončení, bohužel tak jako v minulých zápasech byli na štíru s jejich proměňováním. Tohle prokletí prolomil a zachránil celý tým nejlepší střelec týmu Samuel Ježík, který se po odkopu stopera dostal až před gólmana, kterého oběhl a dotlačil balón do brány. Do konce poločasu si domácí už jen hlídali jednogólový náskok.

Druhý poločas začal zase v režii Staroměstských, kteří už znali výsledek zápasu Dobré, ale ani tak nepolevili a chtěli prostě urvat poslední zápas za tři body. Hosté si vypracovali pár slibných akcí, dostali se několikrát až do vápna domácích, ale díky obětavé obraně se dostali jen k minimu střel. Velké šance si vytvořili hlavně po rozích, ale v bráně stál bezchybný Jakub Hejda, který dokázal veškeré šance z rohů zmařit. Dorost si tak s klidnou hlavou pohlídal i druhý poločas a zápas skončil znova tím nejtěsnějším výsledkem 1:0.

Vítězství Dobré v posledním zápase dorostencům zabránilo poskočit na bronzovou pozici v celkové tabulce, sezonu tak ukončili na krásném 4. místě. Pyšnit se ale v rámci celé soutěže mohou nejlepší obranou v domácích zápasech.

První SC Staré Město starší dorost 1:0 (1:0) FC Kopřivnice starší dorost
⚽ Branky: 13. Ježík Samuel