Mladší žáci vyhráli Krajskou zimní ligu

  • Vydáno: 12.03.2024
  • Rubrika: Žáci
kzl_mz_01
V neděli 3. března 2024 se hráči Starého Města účastnili finálového turnaje Krajské zimní ligy v brušperské hale, kde se kromě nich mezi šest nejlepších týmů v kategorii mladších žáků probojovali také týmy z Kravař, Poruby, Hukvald, domácího Brušperku a Mošnova.

„Hned první zápas naše kluky prověřil, jak jsou na finále připraveni a musíme uznat, že se ukázali v dobrém světle neboť s Porubou remizovali 1:1. Ve druhé zápase se utkali s domácím Brušperkem. Zde se ukázala Staroměstská síla – naši borci vyhráli jednoznačně 3:0. Ve třetím zápase naši formu odnesl vítěz základní části Mošnov, který jsme porazili 5:0. Další čisté konto udržel náš brankář Jakub Miller v zápase proti Hukvaldům, které jsme porazili 2:0. Kuba navíc otevřel skóre ranou přes celé hřiště. Poslední zápas odehráli naši borci proti týmu z Kravař, a taky zde dokázali vyhrát, a to nejtěsnějším poměrem 1:0. Nyní už jsme měli druhé místo v kapse a čekali, jak dopadne zápas mezi Hukvaldy a Porubou. Doposud neporažená Poruba klopýtla a staroměstští tak mohli slavit svůj zasloužený triumf – VÍTĚZTVÍ v KRAJSKÉ ZIMNÍ LIZE. Velká gratulace tak patří nejen všem mladším žákům, kteří se účastnili všech turnajů zimní ligy, ale i rodičům za podporu“, zhodnotil za trenérský tým mladších žáků Lukáš Milek.

Vedení klubu děkuje za vzornou reprezentaci našeho klubu a drží palce do jarní části krajské soutěže, která začne 30. března 2024 na hřišti v Kopřivnici.

Staré Město 1:1 Poruba
Staré Město 3:0 Brušperk
Staré Město 5:0 Mošnov
Staré Město 2:0 Hukvaldy
Staré Město 1:0 Kravaře

Výsledky všech turnajů KZL starších a mladších žáků najdete zde.

kzl_mz_03

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality