Starší žáci porazili Jablunkov, mladší na něj nestačili

  • Vydáno: 29.08.2023
  • Rubrika: Žáci
V neděli 27. srpna 2023 se starší žáci utkali v prvním domácím zápase nové sezony proti žákům z Jablunkova. Soupeř hrál minulý ročník o soutěž výše, i proto je výhra Starého Města cenná. První poločas se hrála vyrovnaná partie, ovšem gól do šatny Daniela Konečného pomohl domácím najít dostatečný klid a ve druhém poločase už svého soupeře přehrávali. Mírnou převahu korunovali druhým gólem Patrika Jalovce.
Příští zápas měli žáci odehrat doma 30. srpna 2023 proti Kopřivnici, zápas je ale díky nezpůsobilému terénu přeložen. V neděli 3. září 2023 je tak uvidíme v 10.00 v Odrách.
První SC Staré Město starší žáci 2:0 (1:0) 1. FK Spartak Jablunkov starší žáci

⚽ Branky: 35. Daniel Konečný, 48. Patrik Jalovec

Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Mladší žáci jako jediný proti týmu z Jablunkova nebodovali. Po výhrách mužů, dorostenců i starších žáků se museli sklonit před uměním mladších žáků, kteří minulý soutěžní ročník hráli krajský přebor a sestoupili jen díky pravidlu, že mladší žáci následují starší žáky - ti z krajského přeboru sestoupili.
Zápas byl velmi bojovný, a pokud už se kdokoliv dostal k ohrožení soupeřovy svatyně, vyřešili to brankáři. Domácí může mrzet šance Davida Žvaka v poslední minutě, kdy jeho umístěnou střelu k levé tyči vyškrábnul hostující brankář na tyč. Hosté tak mohli slavit druhé venkovní vítězství.
První SC Staré Město mladší žáci 0:1 (0:0) 1. FK Spartak Jablunkov mladší žáci
⚽ Branky: 35. Jakub Kantor
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality