Starší žáci prohráli v Orlové, mladší tam jasně vyhráli

  • Vydáno: 29.05.2023
  • Rubrika: Žáci
V sobotu 27. května 2023 se starší žáci v mistrovském utkání 22. kola krajské soutěže utkali v Orlové s místní Slavií. Výsledku zápasu by více slušela remíza, nicméně ani v tomto utkání nedokázali staroměstští starší žáci bodovat a vezou si ze soupeřova hřiště porážku. Na domácí gól Patrika Pechy dokázali hosté reagovat brankou Lukáše Bajtka, nicméně ve druhém poločase se dokázal prosadit Jan Svatý a domácí tak slavili první jarní domácí vítězství. V příštím kole se starší žáci utkají na půdě Kopřivnice, se kterou si to rozdají o to, kdo před posledním kolem zaujme předposlední příčku tabulky. Zápas na soupeřově hřišti v sobotu 3. června začíná v 9.00 hodin.
FK Slavia Orlová starší žáci 2:1 (1:1) První SC Staré Město starší žáci

⚽ Branky: 25. Pecha Patrik, 66. Svatý Jan - 31. Bajtek Lukáš

Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotoreport ze zápasu najdete zde.

Mladší žáci odehráli proti Orlové opět výborný zápas. Na úvodní branku domácích dokázal za tři minuty odpovědět Samuel Lepka a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase už byla hra zcela v režii hostů, kdy se ještě stačili prosadit Lukášové Sysala a Foldyna, Richard Březina a druhou branku v utkání přidal Samuel Lepka. Výborný výkon v bráně korunoval chycenou penaltou Robert Ohrzal. V příštím kole mladší žáci zajíždějí do Kopřivnice. Zápas na soupeřově hřišti v sobotu 3. června začíná v 10.45 hodin.
FK Slavia Orlová mladší žáci 1:5 (1:1) První SC Staré Město mladší žáci
⚽ Branky: 27. Koch Václav - 30. Lepka Samuel, 32. Sysala Lukáš, 39. Foldyna Lukáš, 51. Lepka Samuel, 53. Březina Richard
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality