Starší žáci v Kopřivnici podlehli a čtvrtá příčka se jim vzdálila, mladší tam vyhráli a upevnili si první pozici v tabulce

  • Vydáno: 30.03.2024
  • Rubrika: Žáci
20240330_koprivnice_sm_zaci
Starší žáci odjížděli do Kopřivnice oslabeni o nejlepšího střelce mužstva Filipa Nováka, který odešel hostovat do Brušperka. Hosté tahali celý zápas za kratší konec, přesto dokázali dvakrát vyrovnat. Ve druhé části druhého poločasu ale Kopřivnice odskočila podruhé do dvoubrankového vedení, které se už stalo Starému Městu osudným. V poslední minutě pak ještě čtyřgólový Jakub Chalupa zpečetil vítězství domácího týmu.
FC Kopřivnice starší žáci 6:3 (3:2) První SC Staré Město starší žáci

⚽ Branky: 9., 24., 31., 70. Chalupa Lukáš, 54. Hoďák Marek, 57. Geryk Daniel – 26. Janek Vladimír, 30. Konečný Daniel, 45. Vojkůvka Tobiáš

Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.

Mladší žáci v prvním jarním zápase sezony otočili nepříznivé manko, kdy po gólech Maxmiliána Havla prohrávali s domácím týmem ve dvanácté minutě už o dvě branky. Do poločasu za hosty snížila posila z MFK Frýdek Místek Jakub Pohl a ve druhém poločase vyrovnal krásnou hlavičkou Viktor Žabeňský. Po tomto zásahu hosté ještě vystupňovali své úsilí a dokonali obrat v zápase. Vítězný gól vsítil Prokop Korpas. Domácí si pak ještě dali vlastní gól a dovolili tak Starému Městu upevnit si vedoucí příčku v tabulce krajské soutěže.

FC Kopřivnice mladší žáci 2:4 (2:1) První SC Staré Město mladší žáci

⚽ Branky: 6., 12. Havel Maxmilián – 19. Pohl Jakub, 34. Žabeňský Viktor, 41. Korpas Prokop, 55. Glogar Dominik vlastní

Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality